Elewacje i docieplanie domów.

ASBUD podejmuje wszystkie prace z zakresu wykańczania elewacji budynków. Kompleksowe prace związane z dociepleniami, nakładaniem tynków oraz okładzin, firma realizuje zgodnie z oczekiwaniami klientów i na podstawie projektów. ASBUD realizuje ocieplenia przy wykorzystaniu materiałów budowlanych i wykończeniowych do izolacji cieplnej. Powłokę tynkarską wykonuje zarówno w technikach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Do ociepleń budynków używa materiałów typu: styropian, polistyren, czy też wełna mineralna. Na materiał izolacyjny stosuje warstwy zaprawy zbrojonej siatką z włókna szklanego. Następnie nakładany jest tynk cienkowarstwowy lub też bezpośrednio tynk. Firma ASBUD specjalizuje się w wykonywaniu elewacji w wysokim standardzie, montażu okładzin kamiennych. Posiada bogate doświadczenie oraz referencje od klientów. Część prac zrealizowanych przez firmę ASBUD można zobaczyć w galerii.

ASBUD posiada własną mieszalnię tynków i farb. Sprzedaje materiały do wykonywania systemów dociepleń i wykańczania elewacji. Doświadczenie firmy ASBUD pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz łączyć zalety domów energooszczędnych z funkcjonalnymi i estetycznymi walorami.

ASBUD realizuje:

  • docieplania budynków wykonanych w każdej technologii, również z wielkiej płyty
  • elewacje osiągające bardzo dobre parametry cieplne w technologiach muru dwuwarstwowego lub wielowarstwowego
  • typy wykończeń budynków wpływających na osiąganie wysokich parametrów odporności na działania mechaniczne, przy zastosowaniu okładzin
  • elewacje z zastosowaniem tynków: mineralnych, akrylowych, silikatowych.